Home > AMUZ > Medewerkers

Medewerkers

 

Bart Demuyt: algemene & artistieke directie
bart.demuyt@amuz.be | +32 (0)3 202 46 69

Veerle Braem: zakelijke directie (tevens aanspreekpunt voor corona op niveau van de organisatie)
veerle.braem@amuz.be | +32 (0)3 202 46 63

Els Vrints: assistentie directie
els.vrints@amuz.be | +32 (0)3 202 46 69

Tine Hubrechts: assistentie zakelijk beleid
tine.hubrechts@amuz.be | +32 (0)3 292 36 85

Robin Steins: assistentie programmering & educatie
robin.steins@amuz.be | +32 (0)3 202 46 61

Frederic Delmotte: assistentie programmering & dramaturgie
frederic.delmotte@amuz.be | +32 (0)3 202 46 68

Greet Coenegrachts: communicatie
greet.coenegrachts@amuz.be | +32 (0)3 202 46 62

Julie Hendrickx: pers & public relations
julie.hendrickx@amuz.be | +32 (0)3 292 36 58

Tine Clevers: eindredactie & ticketing
tine.clevers@amuz.be | +32 (0)3 292 36 80

Sarah van Loon: productiecoördinator
sarah.vanloon@amuz.be | +32 (0)3 292 36 81

Jan Tambuyser: productie & techniek
jan.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 66

Evelyne Van Mieghem: productie, foyer & zaalhuur
zaalhuur@amuz.be | +32 (0)3 292 36 84

Bart Tambuyser: techniek & gebouwbeheer
bart.tambuyser@amuz.be | +32 (0)3 202 46 65